İşinize Yarayacak İpuçları, En Kolay Yöntemler

Youtube İzleme Geçmişi Nasıl Temizlenir ?

Youtube İzleme Geçmişi Nasıl Temizlenir ?

Youtube’da daha önce izlediğiniz geçmişi kolayca temizlemek için anasayfasında bulunan geçmiş bağlantısına tıklamanız ve aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca Youtube’dan yaptığınız aramaları da aynı yöntem ile silebilirsiniz.

Youtube anasayfasında sol üst kısımda bulunan menüden Geçmiş bağlantısına tıklayın.

Açılan sayfada sağ üst kısımda yer alan izleme geçmişini seçerek hemen alt kısımda bulunan Tüm izleme geçmişini temizle bağlantısına tıklayıp, izlediğiniz tüm videoların verilerini youtube hesabınızdan ve bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Eğer Youtube’da yaptığınız aramaları temizlemek istiyorsanız Arama geçmişini seçip Tüm arama geçmişini temizle bağlantısına tıklayıp bu verilerden kurtulabilirsiniz.


Teknoloji kategorisinde 23 Haziran 2019 - 01:06:05 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 92 kez görüntülenmiştir.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

116 Makale 13537 Okunma
"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Son Yorumlar

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Işıl dediki, papatyanın her derde deva bir yapısı var ama ilk defa zehirli papatya duyuyorum :)

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..