Xiaomi Wiha Tasarım Ödüllü Tornavida Seti İncelemesi

Xiaomi Wiha Tasarım Ödüllü Tornavida Seti İncelemesi

10 yıldır teknoloji işletmesi işleten ve teknolojide giderek büyük masaüstü toplama kasalardan yavaş yavaş tabletlere dönen kullanılan araçlarla birlikte bizlerde teknik destek sağladığımız alanları genişletme yoluna gitmeye başladık. Birçok tornavida seti kullandım. Çoğu zaman ucuza kaçtım ve sonuçlar hüsran.

Xiaomi Wiha ile tanıştıktan sonra hayatımda ilk defa tornavida kullanacağım için heyecanlandım. Çünkü bir tornavida setine 180 TL civarı bir para verdim. Xiaomi Wiha, aliminyum kapat içerisinde çıtçıtlı plastik bir zeminde kaymaz ve el yormayan ana tornavida gövdesi ve 24 adet mıknatıslı tak çıkar uç bulunduran Çin malı tamir setidir. Kullanım amacı, cep telefonu ve ufak teknolojik cihaz tamiri, saat tamiri olarak üretilmiştir. Çok zor ve paslanmış vidalarda dahi zorlandığı halde uçlarda en ufak bir deformasyon meydana gelmedi.

Hatta evdeki mobilyalarda ile kolayca bu tornavida setini kullanabilirsiniz. Telefon üzerindeki deneyimim bir telefonu saniyeler içerisinde sökebilir ve hiçbir vidayı kaybetmezsiniz. Batarya değiştirmek için Asus Zenfone 5 eski model cep telefonunu birkaç dakika içerisinde açtım. Plastik zemin içerisinde yer alan aliminyum alaşım nedeniyle uçlar kesinlikle zeminden siz istemediğiniz sürece ayrılmaz. Yani uçların kaybolma durumu yoktur eğer siz bilinçli olarak yerine koymazsanız. Ayrıca ana başlığa takılan uç yerine tak oturur ve vida söküm yada sıkım esnasında oynama yapmaz.


Yaşam kategorisinde 21 Ekim 2019 - 20:03:52 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..