Vodofone Evde İnternet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodofone Evde İnternet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Dünya telekomünikasyon devleri arasında yer almakta olan Vodofone Grup Bünyesinde Hizmet veren Vodofone Türkiye, Dijitalleşmenin Öncü Operatörü olabilme gayesinde bireysel ve kurumsal, içerik ve mobil hizmetleri de dahil olmak üzere tüm telekomünikasyon hizmetlerini tek bir çatı altında müşterilerine sunmaktadır. Dünya’nın en büyük ve uluslar arası yatırımcısı olan Vodofone Group’un, Vodofone Türkiye’ye geçmişten bugüne kadar yapmış olduğu yatırım bedeli ise yaklaşık olarak yirmi beş milyar Türk Lirasıdır. Vodofone Gropup bünyesinde hizmet vermekte olan Vodofone Türkiye 1 Temmuz 2019 yılında paylaşmış olduğu güncel verilere göre 24 milyon mobil müşteriye ve 1 milyon geniş bant müşterisine hizmet verdiğini belirtmiştir.

 Vodofone Evde İnternet Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Birçok zaman müşteri hizmetlerine direk bağlanamamak zaman kaybı olarak gelmiştir ve bu olay bazı zamanlarda çok can sıkıcı bir hal almaya başlamıştır. Boş yere vaktinizi harcamak istemiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken müşteri hizmetleri iletişim numarası olan “444 05 42” arayın sesli yanıt sistemi açıldıktan sonra ilk olarak ‘1’ rakamını tuşlayın sonra tekrar ‘1’ rakamını tuşlayın son olarak ‘6’ rakamını tuşlayın ve müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmış oluyorsunuz.

Kısaca “444 05 42” arayın ardında sırayla 1 > 1 > 6 rakamlarını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:10:07 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..