TürkTelekom Modem Şifreleri Yenilendi

TürkTelekom Modem Şifreleri Yenilendi

Ttnet kullanıcı olarak başladığımız evde yada işyerlerinde ADSL veya VDSL internet hizmetimizde yine TTNET’in sağladığı modemleri kullanıyorsak, reset atma durumunda modem arayüzüne girmek için kullandığımız genelde admin ve ttnet kombinasyonu artık değişti.

Eğer kablosuz internet şifresini sıfırlamak yada bir mac adresi üzerinden bir bilgiyasar veya telefonu internetimizden defetmek için modem arayüzüne girmek istiyorsak aşağıdaki şifreyi kullanmalıyız. Airties, Zyxel, Huawei gibi Türk telekom tarafından dağıtılan modemlerde default şifre turktelekom olarak deneyebilirsiniz.

Modem Arayüz IP: 192.168.1.1
Kullanıcı Adı: admin veya root
Şifre: turktelekom , ttnet, 123456

şeklinde deneyerek modem arayüzüne erişebilirsiniz.


Teknoloji kategorisinde 23 Haziran 2019 - 01:19:03 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..