Turknet İnternet Sağlayıcısı Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet İnternet Sağlayıcısı Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turknet, internet sağlayıcı bir firmadır. Türknet müşteri hizmetlerine en kısa yoldan bağlanmak için neler yapmanız gerektiği konusunda fikriniz yoksa bu yazımız size yardımcı olacaktır. 1996 yılında Turk Nokta Net ismiyle internet servis sağlayıcısı olarak Türkiye’de faliyet gösteren Turknet, Türkiye’nin 10 internet şirketinden biridir.

Turknet müşterisi değilseniz en hızlı yoldan Turknet Müşteri hizmetlerine bağlanma yolu 0850 288 80 80 Turknet müşteri hizmetleri numarasını arayarak “1” tuşuna basmanız yeterlidir.

Turknet müşterisi iseniz 0850 288 80 80 çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra “2” tuşuna basın. Ardından sizden istenen Telefon numarası, TC Kimlik Numarası veya Abone numarasından herhangi birini tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turknet Şikayet hattı üzerinden sorun ve problemlerinizi dile getirebilirsiniz. Eğer bir şikayetiniz var ise 0212 703 43 71 Turknet şikayet hattını aradıktan sonra “2” tuşuna basın, sizden istenen bilgileri girdikten sonra şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetinizin akibeti cep telefonunuza kısa mesaj veya şirketin internet sayfasında online işlemler üzerinden takip edilebilir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:46:08 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..