The Walking Dead 10.Sezon 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

The Walking Dead 10.Sezon 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Sevilen zombi dizisi The Walking Dead 10. sezon 9. bölümü ne zaman yayınlanacak ? TWD S10 E9 hangi kanaldan izleyebilirim ? sorularına cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Suyunu sıkmak anlamına gelen Squeeze ismiyle yayınlanacak olan 9.bölüm ve devamında 10. bölüm şimdiye kadar yapılmış en korkunç iki The Walking Dead bölümü olarak adlandırılıyor. Yapımcılar, dizinin popülaritesini kaybetmesi nedeniyle diziyi biraz daha korku temelleri üzerine oturtmaya niyetli.

23 Şubat 2020 Tarihinde Amerika'da AMC kanalında yayınlanacak olan yeni bölümü Türkçe Altyazılı izleyebilmek için bir gün sabretmeniz gerekiyor. Türkiye'de FX kanalında yayınlanacak olan The Walking Dead'ın 10 Sezonu 9. bölümü  24 Şubat Pazartesi  günü saat 21.30'da ve kaçıranlar için 24 Şubat Pazartesi günü saat 23.10 te tekrarıyla yayınlanacak.

The Walking Dead Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Türkiye'de TWD dizisi ücretli platformlardan izleyebileceğiniz FX kanalından yayınlanmaktadır. FX kanalını, Dsmart, KabloTV, Tivibu, Tvplus ve Blutv üzerinden izleyebilirsiniz.

TWD Hangi Günler Yayınlanıyor ?

Fx kanalından diziyi haftalık takip etmek istiyorsanız, yayın döneminde Pazartesi günleri saat 21:30 ve kaçıranlar için 23:10'da tekrarını izleyebilirsiniz. Dizinin eski sezonları ve bölümleride yine gün içerisinde FX kanalında yayınlanmaktadır.


Diziler kategorisinde 20 Şubat 2020 - 14:17:09 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..