Telefon Tamiri Yaparak Para Kazanmak

Telefon Tamiri Yaparak Para Kazanmak

Çoğumuz asgari ücretle geçinmeye çalışan bireylerdeniz. Örneğin bizde normal hayatta bir iş yerinde ücret karşılığında çalışıyor, boş vakitlerimizde bu site üzerinden yazılar paylaşarak, reklam geliri elde ediyor ve ek iş yapmış oluyoruz.

Burada da bu ek iş türlerinden bahsederek sizlere fikir vermeyi amaçlıyoruz. Telefon tamiri, kelime olarak zor gibi gözüksede el becerisi olan kardeşlerimizin zorlanmadan öğreneceği bir iş. Zaten birçok video sizin bu öğrenme arzunuzu destekleyecek, kısa sürede telefon tamiratı gerçekleştirebileceksiniz.

İlk olarak arızalı telefonları elde etmeli, bu telefonların arızalı parçalarını çevrenizdeki telefonculardan ya da internet sitelerinden temin ederek arızalı parça yerine yeni parçayı takıp tamiratı bitirebilirsiniz. Örneğin en çok arızalanan telefon parçası hiç kuşkusuz ekranlardır. Akıllı telefonlar elimizden saniyelik kayması sonucu yere düştüğünde çoğu zaman kasa ve ekranı patlayabiliyor.

En ucuz ekran fiyatlarını araştırıp ona göre bir model telefon elde edip birkaç kez ekran takmayı başarırsanız bundan sonraki telefonların ekranlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Neden en ucuz ekranı tercih etmeniz gerektiğini şöyle aktaralım, telefon ekranlarının yedek parçaları da pahalı bir materyaldir. Yani 400 liralık bir ekranda bu işi öğrenmek yerine alt model telefonların 40 liralık ekranlarında yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

En çok arızalanan telefon parçaları ise, telefon ekranı, batarya, şarj girişi, mikrofon, şebeke problemi ve kamera. Bu konuların herhangi birinde veya birkaçında kendinizi geliştirirseniz iyi para kazanabilirsiniz. Ekranı kırılmış bir telefonu internetten yada çevrenizden uygun fiyata alarak, ona ekran takıp satarsanız ortalama telefon başıan 300-400 TL kazanabilirsiniz.


İş Fikirleri kategorisinde 12 Ağustos 2019 - 18:29:00 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..