Ramsey Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ramsey Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ramsey markasının temeli Londra da atılmıştır. Daha sonra 1986 senesinde Türkiye ye gelerek merter de ilk satış mağazalarını kurdular ve bu mağaza ana merkez oldu. Türk girişimci olan Remzi Gür tarafından kurulmuştur. Ramsey marka ismi ise Remzi isminin Fransızca karılığı olan Ramsey den gelmektedir. Remzi Gür kendisi aslen Kastamonu doğumludur.

 Eskiden Kastamonu’ya şimdi ise Karabük’e bağlı olan Safranbolu da ilk elli çalışanlı fabrikasını açarak seri üretimlerine başladı işleri her geçen gün artan ramsey ikinci 450 çalışanlı fabrikasını açtı. Bugünlerde ise ramsey 15 farklı ülkede 250’ye sakın satış noktası ile küresel olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Peki, Müşteri Hizmetlerine Direk Olarak Bağlanmak İçin: Ramsey müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken müşteri hizmetleri dâhili numaraları olan “0212 484 0494” numarasını arayınız ardından çok kısa bir bekleme ile direk olarak ramsey müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız. Şunu belirtmek isterim ramsey müşteri hizmetleri sadece mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:15:50 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..