PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’nin en köklü devlet kurumlarından birisi olan PTT, 23 Ekim 1840 yılından beri Potsa, Telgraf, Telefon olarak hizmet sunmaktaydı. PTT Kargo, Habercilik, Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı genel müdürlük rütbesinde olan bir devlet kurumudur. PTT Kargo, uzman kadrosu ile birlikte profesyonel hizmet vermeyi her zaman bir numaralı öncelikleri olarak görmüştür. İki yüz yıla yalın hizmet geçmişi ve tecrübesi ile teknolojiden yardım alarak ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

PTT Kargo Vermiş Olduğu Hizmetler:

  • PTT Kep
  • Turpex
  • PTT Filateli
  • E-PTT Avm

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 PTT Kargo müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem “444 17 78”aramanız olacaktır. Daha sonra ise telefon tuş takımından “2” rakamını tuşlayın ardından “1” rakamını tuşladığınızda müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabileceksiniz. Kısaca olarak bahsedilecek olursa “444 17 78”ardından “ 2 > 1  “ rakamlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:11:29 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..