Playstation Store'den Oyun Nasıl Satın Alınır ?

Playstation Store'den Oyun Nasıl Satın Alınır ?

Playstation Store mağazasından oyun satın alabilmek için Kredi kartı ve PSN Card olmak üzere iki farklı yol bulunmaktadır.

1-Kredi kartı ile satın alırken PlaystationStoreye giriş yapın. Daha sonra alacağınız oyunu sepete ekle diyerek kredi kartı bilgilerinizi doldurup satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2-Teknoloji mağazalarında satılan PSN Card ile satın almanız gerekir. PSN Card’ı satın aldıktan sonra kartın içinden çıkan kodu PSN hesabınıza yüklemeniz gerekir. Satın aldığınız değer kadar PSN hesabınıza eklenmesi gerekir. Oyun fiyatlarında bölge farklılığı bulunmaktadır. Kur farkından dolayı bazı oyunlar bazı yerlerde uygun fiyatta satışa çıkmaktadır.

PSN Card’ı Nasıl Aktif  Edebilirim?

İki farklı yöntem ile PSN Card’ı aktif edebilirsiniz.

1-Konsol üzerinden aktif edebilirsiniz.

2- İnternet üzerinden aktif edebilirsiniz.

Playstation Networka giriş yapıp ve PSN Card’ın şifresini girmelisiniz.

Playstation oyunları neden pahalı ?

Türkiye'deki vergi sisteminden dolayı firmalar satın aldığınız oyunlarda vergi fiyata dahil olacaktır. Türkiye ve Avrupa bölgesinde oyunların fiyatları  "Euro" üzerinden değerlendirilmektedir.

PS4’te Online oyun oynarken ektra para ödemem gerekiyor mu ?

PlayStation Plus üyeliği ile üç aylık veya yıllık ödemeyi yapabilirsiniz. 3 Aylık ödemede 75 TL olup yıllık ödeme ise 180 TL'dir.


Teknoloji kategorisinde 09 Eylül 2019 - 23:28:33 tarihinde yayınlanmıştır.

Bünyamin Uslu Hakkında

Güzel fikirlere sahip olmak için yazı yazmak gerekir. Ben de yazı yazarak duygu ve düşüncelerimi ortaya çıkarıyorum.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..