Özkaymak Turizm Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Özkaymak Turizm Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ortalama olarak 1960 senesinin başlarında kara yollarını kullanarak yolcu ve yük taşıma işine başlamışlardır. Günümüzde günlük 3500 kişinin çalıştığı ve ortalama olarak günlük 3000 müşterilerini taşıdıkları bir konuma gelmişlerdir. 1974 senesinde Konya da ilk resmi ve belgeli olan Öz Kaymak Petrol ve Konaklama Tesisi, turizm sektörlerine giriş içim ilk kıvılcımı ateşlemiş oldular. Ayrıtende Ankara, İstanbul ve Antalya genelinde kendi otellerini açarak da Türkiye ekonomisine büyük bir katkı sağlayarak ilk on arasına girmeyi başarmışlardır.

Öz Kaymak Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

    Müşteri hizmetlerine bağlanmak için numaralarını aramanız fakat işe yaramayacak konuları ve gereksiz yönlendirme yapan sesli yanıt sistemlerinde sıkıldıysanız eğer artık gereksiz beklemelerden kurtulmak için yapmanız geren şey çok basit. Bu hususta ilk yapmanız gereken “0332 265 0160” numarasını aramak daha sonra ortalama on ila on beş saniyelik bir beklemenin ardında öz kaymak müşteri temsilcisine direk olarak aktarılmış olacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:17:58 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..