Metro Turizm Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Metro Turizm Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Metro Turizm, 1992 senesinde kurulmuş olup şehirlerarası otobüs firması olarak tanınmaktadır. Galip ÖZTÜRK Metro Turizm ilk kurucusudur. Bünyesi içerisinde yer almak olan 420 adet’i firmaya ait olmakla birlikte toplamda 1000’e yakın otobüs modeli yer almaktadır.

   Metro Turizm, 2012 senesinde yapmış olduğu istatistiklerinde 1992-2012 yılları arasında 25 milyonu geçkin müşterilerine hizmet verdiklerini belirtmişlerdir. 60’dan fazla ile karşılıklı seferleri bulunmaktadır. Yurt dışındaki bazı çeşitli ülkelerde yolcu taşımaktadırlar. Metro Turizm, Türkiye İtibar Endeksi tarafında 2012 senesinde Türkiye’ de 2012 yılının en iyi ulaşım firması olarak seçilmiştir.  

Metro Turizm Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 Artık çoğu insan müşteri hizmetlerine bağlandığında sesli yanıt sisteminin bize yaptırmış olduğu gereksiz tuşlamalardan çoğumuz sıkılmıştır. İşte bu gereksiz yere vakit kaybettiren olaydan kurtulmak için ilk olarak yapmanız gereken. Müşteri hizmetleri iletişim numarası olan “0850 222 34 55” arayın. Daha sonra sesli yanıt sistemi açıldığında direk olarak “1” rakamını tuşlayın ve direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

Kısaca “0850 222 34 55” arayın “1” rakamını tuşlayın.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:19:02 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..