Lüx Ereğli Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Lüx Ereğli Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 Lüx Ereğli Turizmin temeli aslında 1973 senesinde meram turizm de çalışan kiralık araç sahiplerinin birleşmeleri ve neticesinde yeni bir firma kurmak istemeleri açısından ilk temellerini 1993 senesinde atmışlardır. Konya İlinin Ereğli İlçesinde Lüx Ereğli Seyahat ve Nakliyat Adı altında firmalarını kurmuşlardır. 1996 senesinde Ankara, Ereğli, Konya, Karaman, Niğde de yazıhanelerini kurarak 13 adet Mercedes modelli arabaları ile hizmetleri ile ilk seferlerine başlamışlardır.

Kısa zamanda Türkiye’nin çoğu il ve ilçesinde yazıhaneler kurup araç sayılarını arttırarak Türkiye’de bilindik bir marka haline gelmeyi başarmışlardır. Lüx Ereğli rekabetin fiyatla değil güven, konfor, kaliteli hizmet, teknolojiyle olması gerektiğini tüm rakip seyahat firmalarına bu amacı kazandırmıştır.

Lüx Ereğli Seyahat Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Birçok insan dakikalarca telefon başında sesli yanıt sisteminin sesini dinlemekten sıkılmış. Ama artık bu durumun önüne geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk işlem “0332 713 11 01” numarasını aramaktır. Daha sonra sesli yanıt sistemi açılacak ve her hangi bir şey söylemeyin tuşlama işlemi yapmayın. Direk olarak sizi müşteri temsilcisine aktaracak.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:18:28 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..