IpTV Nedir ? Nereden Alabilirim ?

IpTV Nedir ?  Nereden Alabilirim ?

Iptv, Türkiye'de ve dünyada faliyet gösteren binlerce kanalı bilgisayar yada akıllı televizyonlarınızdan izleyebileceğiniz internet ile size verilen bir bağlantı sayesinde bağlantı sağlayan bir sistemdir. Paralı platformlar dahil birçok dizi, spor, maç, belgesel ve film kanallarını yıllık 180 TL'ye izleyebilirsiniz.

IpTV Yasal mı ?

IpTV yasal değildir, Rtük ve birçok kurum bu sistem ile mücadele etmektedir. Ben satmıyorum sadece satın aldım ve kullanıyorum demek sizi suçtan uzak tutmaz. Sonuçta bir suç teşkil eden durumda telif haklarıyla korunan içeriğe izinsiz erişim sağlıyorsunuz. Birçok spor kanalı o maçları yayınlamak için paralar döküyor ve ister istemez onlara dolaylı yoldan zarar veriyorsunuz.

IpTV Nereden Alabilirim ?

IpTV siteleri yasal olmayan bir satış gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hem maddi hemde olası bir mahkeme sonucu manevi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Satın alma sonucu elinize hiçbirşeyde geçmeyebilir. Bu yüzden biz iptv satın almanızı önermiyoruz. Yasal yollarla maçları izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Lig TV Maçlarını takip edeceğim Yasal Site

LigTV maç izlemek için iptv yerine Digitürk play gibi firmanın kendi uygulamasını uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Yada evinize Digitürk bağlatarak birçok belgesel kanalı, film kanalı ve dizi kanalını sorunsuzca izleyebilir, Bein Connect uygulamasından ücretsiz olarak kaçırdığınız dizinin tekrarını izleyebilirsiniz.


Televizyon kategorisinde 23 Ağustos 2019 - 12:54:32 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..