Iphone’da Silinen Mesajların Arama Bölümünde Gözükmesini Engelleme

Iphone’da Silinen Mesajların Arama Bölümünde Gözükmesini Engelleme

Iphone’da mesajlar kısmından sildiğimiz mesajların, Arama kısmında gözükmesine engel olabiliyoruz. Bu durum bazı arkadaşların keyfini kaçırabilir. Orada gözüken silinmiş mesajların hepsine ulaşamasak da büyük bir kısmı gözüküyor. Bu nedenle bazı durumlarda bizleri rahatsız etmeyi başarabilir. Eğer sizde böyle bir durumdan rahatsızlık duyuyorsanız eğer aşağıdaki kısa bir anlatımdan sonra bu durumdan geçici olarak kurtulabilirsiniz.

Bazı durumlarda ihtiyaç duyduğumuzda ise yine aynı yöntem ile silinmiş mesajların bir kısmına bu şekilde yine ulaşabiliriz.

Menüden Ayarlar’a tıklıyoruz.

Genel Ayarlar kısmına tıklıyoruz.

Spotlight Araması kısmına giriyoruz.

Mesajların üzerine bir kez dokunuyoruz ve başındaki onay işareti kalkıyor.

Artık arama kısmında karşımıza sildiğimiz mesajlar gözükmeyecek. Yine aynı işlem ile gözükmesini istiyorsak Mesajlar kısmına dokunarak onay işareti verebilirsiniz.

Bu da sonucumuz. Umarım ihtiyacınıza karşılık vermiştir. Yeni anlatımlarda gözükmek üzere hepinize iyi günler. Not, işlem Iphone 4S ile gerçekleştirilmiş ve diğer modellerde denenmemiştir.


Mobil kategorisinde 23 Haziran 2019 - 02:01:35 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..