Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Hepsiburada Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden bir tanesidir. Her gün binlerce ürünün satışını gerçekleştiren e-ticaret sitesinin aktif bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Siparişleriniz hakkında bilgi almak, şikayet veya ürün iade durumlarında çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

Haftanın her günü sabah 08:00 ile 24:00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numaralı Hepsiburada müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Direk müşteri temsilcisine ulaşmak için sesli yanıt sisteminden aradıktan sonra telesekreter size sitede aktif kullandığınız telefon numarasıyla aradıysanız siz olduğunuzu soracak, siz bu soruya “Evet” cevabını vererek devam edeceksiniz.

Yapmak istediğiniz işlemi sorduktan sonra “Müşteri Temsilcisine bağlanmak istiyorum” diyerek müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Yoğunluk durumuna göre görüşmeye başlama sürenizi telesekreter hatırlatacaktır.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:49:13 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..