Has Turizm Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Has Turizm Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Zamanında üç kıtada binlerce insan ve yük taşımacılığı yapmış olan Has Turizm’in ilk temelleri 1900 senesine kadar uzanmaktadır. 1900 ile 1940 seneleri arasında at üstünde postacılık yapan Kamil İsmail Kara’nın ardından kardeşleri olan İsmail ve Mehmet Kara kardeşler taş ocağı işletmeciliği ve at arabası ile yük taşımacılığı yapmaya başladılar. 1953 senesinde ise kamyondan dönme bir otobüs ile Antakya ve Mersin arasındaki şehirler ile birlikte git gel yaparak ilk insan taşımacılık sektörüne giriş yapmışlardır. Kardeşler 1976 senesinde Arabistan’a giderek şirket ismini Has Turizm yaptılar ve grup taşımacılık işine girdiler. Has turizm bugüne kadar ortalama 3000 adet araç ve 6000’i geçkin personeli ile birlikte hizmet vermiştir.

Has Turizm Müşteri Hizmetlerine Bağlanma: Birçok insan artık müşteri hizmetleri numarası arayınca telefon başında bekleyeceğinden dolayı çoğu zaman aramak bile istemiyorlar ama artık bu dert değil. İlk olarak yapılması gereken “0850 755 0427” numarasını arayın ardından yaklaşık olarak 10 saniyelik bir bekleme işlemi ile direk olarak müşteri temsilcisine aktarılacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:16:52 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..