Halk Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halk Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halk Bank 1933 yılları içerisinde 2284 numaralı kanunun Halk Bankası ve Halk Sandıkları kanunu kapsamı altında kurulan bir bankadır. Halk Bankasının asıl kuruluş amaçlarında birisi küçük ve orta büyüklükteki sanayi ve esnaflara hızlı ve ucuz bir kredi imkânı sağlayabilmektir. Halk Bank Türkiye de Devlet destekli üç büyük bankalardan birisi olarak yer almaktadır.

Peki, neden Halk Bank?

 Halk bank müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin en köklü ve kamu sermayeli bankaları arasında yer aldığı için güven konusunda sıkıntısı olamamaktadır. Çok düşük faiz oranları ve avantajlı paketleri ile çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Halk Bank müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerine yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.

Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım:

 Halk Bank Müşteri Hizmetlerine bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken “ 0850 222 04 00 “ ya da “ 444 0 401 “  aramanız gerekmektedir. Daha sonraki işleminizde ise sesli yanıt sistemi açıldıktan sonra 0 (sıfır) rakamını tuşlayarak bağlanabilirsiniz.

Kısacası 0850 222 04 00 ya da 444 0 401 > 0 işlemini yapmanız yeterli olacaktır.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 11:58:40 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..