Google Chrome Gizli Pencere Nasıl Açılır ?

Google Chrome Gizli Pencere Nasıl Açılır ?

Google Chrome kullanıyorsanız ve girdiğiniz websitelerin kayıtlarının tutulmasını istemediğiniz oluyorsa bunu Gizli Pencere açarak gerçekleştirmeniz mümkün. Yani internette dolaşırken herhangi bir çerez bırakmadan  gezintiye devam edebilir ve gezdiğiniz sitelerin herhangi bir bilgisi daha sonra karşınıza tekrar çıkmaz.

Buda güvenli şekilde internette ek bir programa gerek kalmadan dolaşmanıza olanak sağlar. Farklı programlar kurup bilgilerinizi riske atmaktansa bu yöntem ile gizlice internette dolaşabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarı sizden başka kullanan birisi varsa eğer bu kullanıcı da sizin gerçekleştirdiğiniz işlemleri görmemiş olur.

Bunun için Chrome açık iken sağ üst kısımda seçeneklere tıklıyoruz. Açılan sekmelerden Yeni Gizli Pencereye tıklıyoruz.

Artık karşımıza çıkan ekranda yeniden açılan Chrome gizli penceresinden dilediğimiz gibi internette dolaşabiliriz. Google Chrome’u gizli pencerede açmak için kısayol kullanabilirsiniz. CTRL + SHIFT ve N tuşlarına basarak gizli sekme açılacaktır.


Teknoloji kategorisinde 23 Haziran 2019 - 01:52:04 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..