Google Chrome En Basit VPN Eklentisi

Google Chrome En Basit VPN Eklentisi

Chrome aracılığı ile yasaklı sitelere giriş, ya da internette dolaşırken ip izlerinizi bırakmak istemiyorsanız bir VPN eklentisi indirmeniz gerekebilir. Bunun için en kullanışlı ve üyelik gerektirmeyen Browsec eklentisini öneriyoruz.

Eklentiyi buradan görüntüleyebilirsiniz. Chrome'a ekledikten sonra,

Sağ üst köşede eklentiye tıklayarak açılan sayfada "OFF" butonuna tıklayarak "ON" yani açıp internette dolaşmaya başlayabilirsiniz. Açtıktan sonra tekrar aynı yere tıklarsanız lokasyon değiştirebilirsiniz. Bazı lokasyonlar aşırı yüklenmeden dolayı yavaş olabilir.

Ücretsiz lokasyonlar aşırı yüklenme esnasında aşırı yavaş çalışır, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat daha hızlı internet kullanmak istiyorum diyorsanız ücretli sürüme yükseltebilirsiniz.


Bilgisayar kategorisinde 28 Eylül 2019 - 23:31:05 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..