Google Adsense ile Birlikte Kullanabileceğiniz Reklam Firmaları

Google Adsense ile Birlikte Kullanabileceğiniz Reklam Firmaları

İçerik üreticilerinin gelir kaynağı olan Google Adsense ile sorun yaşıyorsanız alternatif reklam modellerine göz atmanızda fayda var. Google Adsense'in yanında kullanarak gelirinizi katlayacağınız reklam firmalarından bahsetmek istedik.

Google Ad Manager

Önceki adı DoubleClick olan bu sistem yine Google altyapısıyla hizmet veren ve Adsense sistemine paralel olarak geliştirilen reklam sistemidir. Adsense'de bulunan sitelerim kısmına artık site onayı gerekmekte olup burada bu olay hala yoktur. Fakat üye olmak için eğer adsense hesabına sahip değilseniz çok daha uğraştırıcı bir üyeliği vardır. Adsense üyesi iseniz saniyeler içerisinde Google Ad Manager hesabı açabilirsiniz.

PopAds

İndirmeli dağıtmalı siteniz var ve yasal olarak para kazanmak istiyorsunuz. Adsense gelirlerinizde düşüş varsa Popads ile indirme sayfalarınıza Popup reklam alabilirsiniz. Dolar olarak biriken Popads, 20 dolar ve üzeri olduğunda paranızı çekebileceğiniz bir sisteme sahip. Yine aynı firmanın geliştirdiği payoner kullanmak zorundasınız çünkü paypal kapandı.

Link Kısaltma

Sitenizde faydalı bağlantılar mı paylaşıyorsunuz ? Kimsenin bilmediği yada çok merak ettiği bu bağlantıları link kısaltma servislerinde kısaltıp oraya göndereceğiniz trafikten para kazanabilirsiniz. Adf.ly bu işin öncülerinden. Ücretsiz olarak link kısaltmak isterseniz bit.ly deneyebilirsiniz.

Ezoic 

Google Adsense'e paralel olarak oluşturulmuş bir başka oluşum. Ezoic'i tercih etmeniz için çok iddialı bir de sloganları var. Adsense gelirlerinizi %60 katlayalım diyorlar. Eğer gelirinizi beğenmiyor ve hak etmediğinizi düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz bir firma.

Farkındaysanız listemizde Türk reklam firmalarına yer vermedik. Bunun nedeni bu firmaların birçok engellleme eksik sayma, düşün tık oranı gösterme, görmeme gibi birçok sorunu bulunmakta. O nedenle büyük yabancı firmalarla çalışmanız kazanç kaybı yerine kazanç arttırımı olarak size geri dönecektir.


İnternet Dünyası kategorisinde 16 Temmuz 2019 - 08:57:32 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..