İşinize Yarayacak İpuçları, En Kolay Yöntemler

Evde Elma Sirkesi Nasıl Kurulur ?

Evde Elma Sirkesi Nasıl Kurulur ?

Kendi sirkenizi kendiniz yapmak istiyorsanız öncelikle mevsiminde tercihen eşki ve mayhoş elma türlerinden elma sirkesi nasıl kurulur ? içerisine ne konur ? sirkeye nohut konur mu ? gibi sorulara cevap vereceğiz.

Kurulum Aşamaları 

Elmaları yıkayıp her birini 4 e bölüp, saplarını çıkartın. Daha sonra cam kavanoz içerisine doldurup bir avuç nohut açın. Kavanozun boğazına kadar su ile doldurup ağzını kapatın. 15-30 gün içerisinde sirkemiz kıvama gelecektir. Daha kısa sürede sirke olmasını istiyorsanız bir bardak elma sirkesi ekleyebilirsiniz.


Doğal kategorisinde 02 Ağustos 2019 - 17:43:28 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 27 kez görüntülenmiştir.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Son Yorumlar

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Işıl dediki, papatyanın her derde deva bir yapısı var ama ilk defa zehirli papatya duyuyorum :)

Faydalı Sayfalar

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..