En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması

Size bu yazımızda android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden sorunsuz olarak her nerede olursanız olun internetiniz olduğu sürece herhangi bir donma yaşamadan bütün televizyon kanallarını canlı olarak izlemenize yarayacak uygulamadan bahsetmek istiyorum.

Canlı TV izle Uygulaması İNDİR

Uygulamada bütün spor, belgesel, haber, çizgi film ve yerel kanalları bulabileceğiniz kategoriler yer almaktadır.

Ayrıca Türk TV kanallarının haricinde Azerbaycan ve Kıbrıs TV kanalları da uygulamamızda yer almaktadır. Burada yayınlanan kanalların takibini de uygulamamızdan yapabilirsiniz.

Şunu üzülerek söylüyorumki bu uygulamamız şu anlık sadece Android işletim sisteminde mevcuttur henüz Appstore uygulamamız hazır değildir ve en kısa sürede hazırlanacaktır bilginize.

Kaynak: http://www.kavuntv.com/blog/programlar/android-mobil-canli-tv-izleme-uygulamasi/


İnternet Dünyası kategorisinde 09 Aralık 2019 - 13:45:11 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)

Melih
31 Ocak 2020 - 22:28:15

Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler


Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..