Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Efe Tur 1991 senesinde bizzat Mehmet Efe tarafından İzmit de kurulmuştur. Hem kurucusunun soyadını taşımasından hem de ege bölgesini sembolize ettiğinden dolayı yolcu taşımacılığın temel kısımlarını İzmit ve ege bölgeleri arasında git gel yaparak başlamıştır. Efe Tur’un diğer şirketlerden en önemli farkı ise bir holding yatırımı ile kurulmamıştır. Bir aile şirketi olup tamamıyla kendi bütçeleri ile kurulmuş olup diğer farkları ise İzmit ve Ege bölgesi ile bağdaşlaşıp artık bir sembolleri haline gelmiştir.

 Vermiş olduğu kaliteli hizmet ve çalışmalarından ötürü Türkiye’nin batı kısmında en çok tercih edilen ulaşım firması haline gelmiştir. Bu sürecin ardından Efe Tur 2012 senesinin sonlarına doğru Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak’a devredilmiştir. Bu devir işleminin ardında ortaklar Efe Tur araç sayısını arttırarak neredeyse Türkiye’nin tamamına ulaşım hizmeti vererek  en bilindik firmalar arasına girmeyi başarmışlardır.

Efe Tur Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:

 Efe Tur müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız ilk olarak “0850 600 00 10” numarası arayın daha sonra sesli yanıt sistemi açılacaktır. Hiçbir tuşlama işlemi yapmayınız direk olarak Efe Tur müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:17:25 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..