Digitürk Nasıl İptal Edilir ?

Digitürk Nasıl İptal Edilir ?

Digitürk aldıktan sonra iptal etmek isterseniz belirli adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ön ödemeli Digitürk( öde kullan) dahil tüm paket ve kampanyalı hesapların kapatılması için yazılı dilekçe verilmesi gerekmektedir. Bunun için Digitürk'ün bölgenizde bulunan bayisine giderek kapatmak istediğinizi bildirmeniz gerekiyor.

Bildirdiğinizde oradaki çalışan arkadaş size bir form verecek ve bu formu doldurup ıslak imzalı şekilde o arkadaşa teslim edeceksiniz. Çalışan, kimlik fotokobiniz ve kapatma formu ile birlikte Digitürk merkezine fax gönderecek. Bunun için sizden 4-5 TL civarı bir fax gönderme ücreti talep edebilirler. Böylece başvurunuz başlamış oluyor.

24 saat içerisinde telefon ile Digitürk merkezinden sizi arayıp, kapatma durumunuzu teyit etmek isteyecekler ve neden kapatmak istediğinizi soracaklar. Bu konuşmanın ardından kapatmak istediğinizi tekrar iletmeniz durumunda ilk başlangıçta yaptığınız sözleşme 7 gün içerisinde fesh edilecektir.

Sözleşme fesihinden sonra cihazınızı yine size en yakın Digitürk bayiisine teslim edip teslim ettiğinize dair belgenizi alıp, Digitürk'ünüzü kapatabilirsiniz.


Televizyon kategorisinde 25 Eylül 2019 - 22:11:49 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..