Digitürk Nasıl İptal Edilir ?

Digitürk Nasıl İptal Edilir ?

Digitürk aldıktan sonra iptal etmek isterseniz belirli adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ön ödemeli Digitürk( öde kullan) dahil tüm paket ve kampanyalı hesapların kapatılması için yazılı dilekçe verilmesi gerekmektedir. Bunun için Digitürk'ün bölgenizde bulunan bayisine giderek kapatmak istediğinizi bildirmeniz gerekiyor.

Bildirdiğinizde oradaki çalışan arkadaş size bir form verecek ve bu formu doldurup ıslak imzalı şekilde o arkadaşa teslim edeceksiniz. Çalışan, kimlik fotokobiniz ve kapatma formu ile birlikte Digitürk merkezine fax gönderecek. Bunun için sizden 4-5 TL civarı bir fax gönderme ücreti talep edebilirler. Böylece başvurunuz başlamış oluyor.

24 saat içerisinde telefon ile Digitürk merkezinden sizi arayıp, kapatma durumunuzu teyit etmek isteyecekler ve neden kapatmak istediğinizi soracaklar. Bu konuşmanın ardından kapatmak istediğinizi tekrar iletmeniz durumunda ilk başlangıçta yaptığınız sözleşme 7 gün içerisinde fesh edilecektir.

Sözleşme fesihinden sonra cihazınızı yine size en yakın Digitürk bayiisine teslim edip teslim ettiğinize dair belgenizi alıp, Digitürk'ünüzü kapatabilirsiniz.


Televizyon kategorisinde 25 Eylül 2019 - 22:11:49 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..