Desa Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Desa Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1969 senesinde eczacılık fakültesinde öğrenim görmekte olan Melih Çelet bir iş yeri kurabilmek için ön hazırlıklar yapmaktaydı. O sıralarda ticaret odasında gelmekte olan bir mal siparişi üzerine Melih Çelet harekete geçti ve ilk deri çanta üretimini yaparak ABD’li müşterisine sattı. İlk iş ile birlikte Melih Çelet’in Desa serüveni başlamış oldu.

1973 senesinde deri bayan çantaları üreten Desa ilk defa tüketicilerine askılı bayan çantası ile tanıştırmış oldu. Desa ilk mağazasını İstanbul Eren köyde açmıştır. Desa 1980’li senelerine geldiğinde ise artık dünya markası olabilme yolunda gittiğinde çoğu dünya markasının tedarikçisi haline gelmiştir.2014 senesi itibarıyla Desa Türkiye de 100 adet mağazası ve İngiltere de ise 2 adet mağazası bulunmaktadır. Desa’nın tek ve yegâne amacı gıda sektöründe kullanılan hayvanlardan elde edilen derileri işleyerek Türkiye ve Dünya da ucuz fiyatlar ile müşterilerine pazarlayabilmektir.

Desa Müşteri Hizmetlerine Bağlanma:  Desa müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem “444 33 72” numarasını aramak ardından sesli yanıt sistemi açılacak ve yirmi bir saniyelik beklemenin ardından direk olarak Desa müşteri hizmetlerine aktarılacaksınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:16:16 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..