Collezione Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Collezione Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’de moda sektörü öncülerinden birisi olan Collezione marka olabilme yolculuğundaki ilk adımını 1987 senesinde Bakırköy’de açmış olduğu ilk mağazası ile serüvenleri başlamış oldu. 2015 senesinde Türkiye’de hazır giyim pazarında ve perakendecilik alanında lider konumlardan birisinde gelmeyi başardı.

Global bir marka olabilme ve ilk akla gelen misyon’unu benimsemiştir. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için teknolojik alt yapısına yatırım yaparak Türkiye’de ve dünyada birçok açmış ve açacağı mağazaları ile birlikte hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Collezion 200’ü geçkin Türkiye’de mağazası bulunmaktadır. Ayrıca 55 farklı ülkede ise hizmet vermektedir.

Collezione Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:
Telefon başında dakikalarca vakit kaybetmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. Collezione müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem müşteri hizmetleri iletişim numarası olan “0850 222 12 59” arayın daha sonra çok ufak bir beklemenin ardından müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız. Fakat şunu da belirtmek isterim. Collezion müşteri hizmetleri sadece hafta içi 08:30-17:30 arası hizmet vermektedir.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:13:26 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..