Anadolu Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Anadolu Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Anadolu Bank 1996 yılında HABAŞ grubu tarafında kurulmuştur. Türkiye bankacılık sektörünün en genç ve dinamik bankası olarak bankalar listesinde yer almaktadır. Anadolu Bank çeşitli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde bankacılığın en önemli örneklerinden birisi olmaya başlamaktadır. Anadolu Bank yenilikçi uygulama alanları ve sıkı rekabet içeren fiyatları ile de fark yaratmaktadır. Anadolu Bank’ın öncelikli hedefi Türkiye de KOBİ bankacılığında lider sıraya gelmeye çalışmasıdır. Müşterilerin değişen gereksinimlerinden dolayı yaratıcı ve inovatik çözümler üretmektedir. Anadolu Bank müşterilerine karşı üstün ve özgün prensip anlayışını benimseyerek hizmet vermektedir. Anadolu Bank uzman kadrosu, başarılı stratejileri ve teknolojik alt yapısı ile muhabir banka ağında en üst sıralara yerleşmiştir.

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin:

Anadolu Bank müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için ilk olarak yapılması gerek işlem bankanın dahili numarası olan “444 55 50” numarasını arayın daha sonra sesli yanıt sistemi açıldıktan sonra sırası ile “3 > 0” tuşlayın bu işlemin ardından direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.

Kısaca bahsedilecek olursa “444 55 50” ardından “3 > 0” işlemini yapınız.


Müşteri Hizmetleri kategorisinde 20 Şubat 2020 - 12:00:57 tarihinde yayınlanmıştır.

FaydalıBilgiler Hakkında

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Hesapla dediki, Ayrıca Groston Nasıl hesaplanır yardımcı olacak hesaplama dinamiklerini sayfanıza eklediğiniz için teşekkür ederiz.

Groston Nedir, Nasıl Ölçülür ? 1 Groston Kaç KG'dır ? için Dümenci dediki, hep merak etmişimdir grostonun ne olduğunu teşekkürler bilgi için.

Buzlanmış Araba Camını Dakikalar içerisinde Nasıl Temizlerim ? için Yorgun dediki, Hergün okula giden birisi olarak bu bilgi oldukça iyi geldi. Daha önce 15 dakika kadar arabayı ısıtmaya uğraşıyordum. şimdi kolonya ile saniyeler içinde camı çözebiliyorum. Bu arada ek bilgide ben ekl...

En iyi Android Canlı TV izle Uygulaması için Melih dediki, Uzun süredir android mobil tv uygulaması buydu çok teşekkürler

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..