Açıköğretim Lisesi (Aöl) Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Açıköğretim Lisesi (Aöl) Kayıt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Açıköğretim lisesinde halihazırda kayıtlı öğrenciyseniz bir sonraki sınav zamanında sınavlara girebilmek için mevcut kaydınızı yenileyip aktif öğrenci statüsüne geçmelisiniz. 09-31 Ocak tarihleri arasında bir sonraki Açıköğretim lisesi sınavlarına girebilmek için kaydınızı yenilemelisiniz.

İlk olarak Ziraat Bankası ATM’lerinden Kartsız İşlem > Sınav Ödemeleri > Meb Ödemeleri diyerek Açıköğretim dönemi seçip 30 TL ücreti yatırmalısınız. Ardından şehrinizde bulunan Halk Eğitim merkezine giderek 5 TL verip mevcut kaydınızı kolayca yenilebilirsiniz.

Ayrıca Halk eğitim merkezinde yeni dönem sınava gireceğiniz dersleri de kolayca seçebilir yada bu süre içerisinde Aolweb sistemine girerek sınavlarına girmek istediğiniz dersleri kendinizde kolayca seçebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Kayıt Yenileme / Ders Seçme menüsünden Ders Seçme İşlemi’ne tıklayın ardından maksimum 35 krediye kadar istediğiniz kadar dersi ekleyip yada otomatik olarak ders seçme işlemi için kaydet butonuna basabilirsiniz.


Eğitim kategorisinde 23 Haziran 2019 - 01:16:15 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikli Yazılar

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..