2019’un En İyi Su Isıtıcıları (Kettle)

2019’un En İyi Su Isıtıcıları (Kettle)

Dünyada en çok kullanılan ve bu yılın modasını yansıtan, mutfağın vazgeçilmez aleti kettle almak istiyorsanız ve en iyilerini tercih etmek istiyorsanız bu sayfadaki modellere mutlaka göz atın.

Smeg KLF03 Su Isıtıcısı (Kettle) 2019

İtalyan lüks ev aletleri üreticisi Smeg tarafından yapılan ve Türkiye’de de bazı alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz kaliteli bir su ısıtıcısı. Fiyatı şuan ortalama 1200 ₺ civarı.

Bu fiyata satılan bir ürünün teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 1.7 litrelik geniş su haznesi, 360 derece dönebilen başlığı ile kolay kullanım, paslanmaz çelikten üretilmiş kireç filtresi(çıkartılıp temizlenebilir.), kaydırmaz taban, krom kaplama kulp ve vintage tasarımı ile parasının hakkını veriyor.

Tefal Avanti Klasik Kettle 2019

Vintage tasarıma sahip, klasik bir su ısıtıcısı, Tefal’in dayanıklılığı ile birleşince ortaya çıkan bu muhteşem su ısıtıcısını mutfağınızda bir köşede görmek için can atacaksınız buna eminim. Fakat bu ürün Türkiye’de satışta değil. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi ekmek kızartma makinesi ile birlikte set halinde de satılabilen Avanti Kettle’ı yabancı internet sitelerinden sipariş edebilirsiniz.

Ürünün fiyatına değinecek olursak, 90 Sterlin’e satılmakta. Şuan da fiyatı yaklaşık olarak 600 lira civarına gelmekte( yazının yazıldığı tarihteki sterlin kuru geçerli tutulmuştur). Özellikleri ise yine 1.7 litrelik su haznesi, Seymourpowell tasarımına sahip paslanmaz çelik yapısı, hızlı su kaynatması için 3000W değerinde bir bir güce sahip.

Konchero Buono Drip Kettle

Yine hoş tasarıma sahip başka bir kettle Konchero Buono Drip su ısıtıcısıdır. Türkiye’de şu sıralar fiyatı 400 ₺ civarına satılmaktadır. 1 litrelik su kapasitesinin yanı sıra çaydanlık tasarımı ile kolay su boşaltımı ve açılır kapağı sayesinde su dolumu gerçekleştirebilirsiniz. Su ısıtma gücü 1000W olan bu ürün diğer ürünler gibi paslanmaz çelikten üretilmiştir.

DeLonghi Avvolta

Yine İtalya merkezli küçük ev aletleri üretici firmasından tasarım konusunda çığır açmış bir kettle modeli. Delonghi Avvolta, Türkiye’de de satışa sunulan, 400-500 ₺ civarı bir fiyata sahip, 2000W su ısıtma gücü bulunan türevlerinde üst segment ürünler gibi 1.7 litrelik su haznesine sahip kaliteli bir üründür. 1 litrelik suyu 2 dakika 15 saniye civarında kaynatma derecesine ulaştırır.

Delonghi KBOV

Eğer Avvolta modeline ulaşmakta zorluk çekiyor ve bulamıyorsanız yine Vintage tasarıma sahip Delonghi tarafından üretilmiş KBOV modeline de göz atabilirsiniz. Çıkartılabilir ve temizlenebilir kireç filtresi, 1.7 litrelik su kapasitesi, 2000 W kaynatma gücüne sahip. Fiyatı Avvolta gibi 400-500 ₺ civarında ve Türkiye’de aktif olarak satışta olan bir ürün.


Mutfak kategorisinde 13 Ağustos 2019 - 18:18:18 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..