2019 - 2020 Şampiyonlar Ligi Maçlarını Ücretsiz Nasıl İzlerim ?

2019 - 2020 Şampiyonlar Ligi Maçlarını Ücretsiz Nasıl İzlerim ?

2019-2020 yılı için şampiyonlar ligi yayınları Beinsport kanallarında yayınlanmaktadır. Maçların yayın haklarını Digitürk almıştır. Ülkemizi temsilen, Galatasaray Şampiyonlar liginde rakipleriyle oynayacağı 1 Ekim 2019 Galatasaray - PSG maçı, 22 Ekimde oynayacağı Galatasaray - Real Madrid maçı, 6 Kasımda oynayacağı Real Madrid - Galatasaray maçı, 26 Kasımda oynayacağı Galatasaray - Club Brugge maçı ve 11 Aralıkta oynayacağı PSG - Galatasaray maçlarını ücretsiz olarak nasıl izleyeceğinizden bahsedeceğiz.

Beşiktaş, Trabzonspor ve Başakşehir maçlarını ücretsiz izlemeniz neredeyse mümkün değildir. Nedeni ise bu maçları ücretsiz olarak veren Azerbaycan kanallarının o gün kendi ülke takımlarının maçlarını vermesidir. Şampiyonlar ligi maçında ise Galatasaray'ın maçlarını vermektedir.

Hangi Azeri kanalları maçları vermektedir ? CBC Sport ve İdman TV şampiyonlar ligi maçlarını vermektedir. İdman TV izleyerek o gün yayınlanacak şampiyonlar liginde temsilcimizin maçını seyredebilirsiniz.

Türksat 4A İdman TV Frekansları 

Türksat 4 A Frekans : 11844 MHz

Türksat 4A Polarizasyon :

Dikey – V – (Vertical)

Türksat 4A Sembol oranı

(Symbol Rate) : 2222 Ksymb

FEC: 3/4Türksat 4A Frekans : 11747

MHzTürksat 4A Polarizasyon : Yatay -H – (Horizontal)

Türksat 4A Sembol oranı (Symbol Rate) : 27500 Ksymb FEC: 5/6


Televizyon kategorisinde 21 Eylül 2019 - 00:42:09 tarihinde yayınlanmıştır.

Yazar Hakkında

FaydalıBilgiler

"Bilgi Paylaştıkça çoğalır" sloganıyla bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Sizde gönüllü olarak sitemiz üzerinden bildiklerinizi ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

Son Yorumlar

Yoğurt Çiçeği Nedir ? Papatya Ne Zaman Yetişir ? için Seviyorsevmiyor dediki, seviyor sevmiyor diyerek zehirlemiyormuydu zihnimizi :) güzel bilgi

Upload Hızı En Yüksek İnternet Şirketi Hangisi ? için madur dediki, 100 mbit mi ? maşallah :D hemde 20 liraya. tahattüd bitsiz bunu denicem

İttihat ve Terakki Cemiyeti için Suarez dediki, iyi güzel yazmışsında savaşa katılmasa bile savaşı itilaf devletleri kazandı yani ingiltere fransa gibi ülkeler kaybetmediki yani bu tez daha başlamadan yıkıldı bak..

İttihat ve Terakki Cemiyeti için OttomanEmpire dediki, Abdulhamidhan eğer tahtta kalsaydı zaten kurtuluş savaşı çıkmayacak ve belkide kaybettiğimiz toprakları geri kazanacaktık. serv anlaşmasına zorlanmayacak şuan petrol yataklarıyla dolu coğrafyaya hükme...

Sultan Abdulhamid Han Hakkında Az Bilinenler için Ottomans dediki, Cennetmekansultan, Abdulhamidhan..

Faydalı Bilgiler Blogu

Çok Yakında sizde sitemize bilgileriniz ekleyebileceksiniz. Site altyapımız değişti, artık çok daha hızlıyız..